Opiekun/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Opiekun/ka
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/22/0201
OBOWIĄZKI:

Opiekun/ka

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Bielawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator linii montażowej

01 Lip 2022

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Praca fizyczna, stojąca, polegająca na montażu silników (korpusy, wałki i tym podobne elementy). Podstawowa obsługa komputera, polegająca tylko na wprowadzaniu danych wg. prostych instrukcji. Obsługa prostych maszyn i urządzeń niewymagających uprawnień....

Serwisant Maszyn CNC

01 Lip 2022

Tornos Technologies Poland Sp. z o.o

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Instalowanie nowych maszyn i urządzeń –centrów obróbczych CNC Przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn Przeprowadzanie szkoleń, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych...

Operator produkcji

01 Lip 2022

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Wybranemu Kandydatowi oferujemy: umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 zł brutto/msc, pracę w dogodnej lokalizacji na terenie miasta Wałbrzych, możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta . Wybrany Kandydat będzie...