Ops manager - kierownik działu operacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/6941
OBOWIĄZKI:
- planowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, - organizacja pacy zespołu zajmującego się czyszczeniem aut i utrzymywaniem budynku w odpowiednim stanie, - przygotowywanie pojazdów do sprzedaży, - zarządzanie magazynami, - monitorowanie stanu technicznego budynku, - dokumentowanie zrealizowanych prac. Praca w godz.: 8:00-16:00 (lub 9:00-17:00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, staż pracy: powyżej 3 lat na podobnym stanowisku,bardzo dobra organizacja pracy, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B, brak nałógów, bardzo dobra obsługa komputera (Outlook, Excel)

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu