Pakowacz ręczny wyrobów czekoladowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Pakowacz ręczny wyrobów czekoladowych
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/21/0151
OBOWIĄZKI:
pakowanie ręczne wyrobów czekoladowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagana gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub osoby posiadajace tę książeczkę.

Miejsce pracy:

Kamienna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Asystent osoby niepełnosprawnej

17 Maj 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

Asystent osoby niepełnosprawnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Magazynier - branża motoryzacyjna

17 Maj 2021

OPOLTRANS Spółka z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych Umiejętność pracy w zespole,...

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

17 Maj 2021

OPOLTRANS Spółka z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Umiejętność pracy w zespole,...