Pełnomocnik Dyrektora Spółki ds. ISO

Ogłoszenie numer: 4461219, z dnia 2021-04-15

Firma Kelvion Machine Cooling. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła (nagrzewnice, chłodnice, parowacze, skraplacze, chłodnice wentylatorowe, itp), dla aplikacji przemysłowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • nadzór i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania (ZSZ) zgodnego z normami PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN 45001:2018,
  • nadzór nad dokumentacją ZSZ,
  • analiza niezgodności wewnętrznych,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • planowanie oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz u dostawców,
  • szkolenia nowo zatrudnionych pracowników w zakresie ZSZ
  • współpraca z jednostkami certyfikującymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie podyplomowe z zintegrowanych systemów zarządzania,
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia auditora wewnętrznego wg norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN 45001:2018,
  • bardzo dobra znajomość wymagań norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN 45001:2018,
  • doświadczenie we wdrażaniu ZSZ w przedsiębiorstwie,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem),
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.