Pielęgniarka/położna

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/21/1310
OBOWIĄZKI:
-sprawdzanie wyposażenia żłobkowej apteczki,-kontrolowanie zeszytu, w którym zapisywane są wszelkie urazy,-sprawdzanie zaświadczeń wystawionych przez lekarzy,-ocenianie urazów u dzieci, dezynfekowanie ran, udzielanie pierwszej pomocy, pomiary temperatury,-prowadzenie profilaktyki z zakresu próchnicy zębów czy przeciwko odparzeniom od pieluszek,-reagowanie w takich sytuacjach, jak np. podejrzenie stosowania przemocy wobec dziecka.Dodatkowo :-prowadzenie szkoleń lub warsztatów dla rodziców z zakresu: opieki nad dziećmi, udzielaniem pierwszej pomocy, odpowiedniej diety u maluchów czy przestrzeganiem zasad zasad czystości,-przeszkoleniem nowo przyjętych pracowników z zakresu pielęgnacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: opieka nad dziećmi z wyłączeniem dzieci w wieku szkolnym [opiekunka dziecięca]
Uprawnienia: 2 lat pracy w zawodzie
Uprawnienia: umiejętnośc pracy z dziećmi

Wymagania inne:

[Inne] : Posiada wykształcenie: średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/położna, licencjat pielęgniarstwa/położnictwa lub tytuł magistra pielęgniarstwa/położnictwa oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej,- posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,-jest osobą, która nie została skazana prawomocnym wyrokiem

Miejsce pracy:

Legnickie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy