Planista Produkcji

INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, stale zaangażowaną w proces realizacji potrzeb naszych Klientów. Obecnie do naszego zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jawor
Zakres zadań:
  • Opracowanie planu produkcyjnego zgodnie z procedurami obowiązującymi
    w firmie dla wyrobów gotowych oraz półproduktów na każdym etapie produkcji.
  • Bieżąca kontrola postępu produkcji w stosunku do planu produkcyjnego oraz korekta planu w razie potrzeby.
  • Bieżąca kontrola dostępności surowców oraz kontenerów na wyroby gotowe.
  • Utrzymywanie wymaganych zapasów magazynowych w stosunku do wyrobów gotowych oraz półproduktów.
  • Określanie potrzeb co do zasobów ludzkich na poszczególnych liniach-stosownie do planu produkcyjnego.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów związanych z księgowaniem surowców, półproduktów oraz produktów w obszarze produkcji.
  • Sterowanie wprowadzaniem zmiany wyrobu.
  • Planowanie dostępności wyposażenia produkcyjnego (zmiana narzędzi produkcyjnych)
  • Wspieranie działań optymalizujących planowanie produkcji oraz efektywność linii produkcyjnych.
  • Przygotowanie raportów i zestawień prowadzonych czynności.
  • Współpraca z innymi działami oraz przełożonymi w zakresie prowadzonych czynności.
  • Nadzór nad przeprowadzanymi szkoleniami oraz oceną pracowniczą.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    w firmie produkcyjnej z branży Automotive.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność analitycznego myślenia i świadomość biznesowa oraz zorientowanie na realizację wymagań Klientów i szukanie rozwiązań.
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Obsługa MS Excel na poziomie zaawansowanym.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku.
  • Prywatnaopieka medyczna.