Pogrzebnik

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Pogrzebnik
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/20/1126
OBOWIĄZKI:
przygotowanie do pogrzebu, kopanie itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Inżynier Projektu

13 Kwi 2021

ASTEK Polska

dolnośląskie / Wałbrzych

Wałbrzych / model hybrydowy Projekt 6-12 miesięcy z możliwością przedłużenia Obowiązki: Koordynacja prac instalacyjnych, montażowych, koordynacja prac podwykonawców. Koordynacja Fabrykacji (u podwykonawców) elementów takich jak oprzyrządowanie maszyn...

Analityk - Pracownia Zbożowa

13 Kwi 2021

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Zadania na stanowisku: przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi Od...

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

13 Kwi 2021

Nationale-Nederlanden

dolnośląskie / Świdnica

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...