Policjant

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Policjant
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków wynikających z zadań Policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeńtwa ludzi oraz do utrzymania bezpieczeńtwa i porządku publicznego.Proponowane wynagrodzenie 4.300 zł brutto , w okresie pierwszych 6 miesiącach szkolenia zawodowego wynagrodzenie od 3.250 zl brutto.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie , posiadanie obywatelstwa polskiego , nieposzlakowana opinia , nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przprzestępstwo lub przestępstwo skarbowe , korzystanie z pełni praw publicznych , posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych , podległych szczególnej dyscyplinie służbowej , której gotowi są się podporządkować , dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosowanej do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych , osoby podlegające ewidencji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej