Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/21/1022
OBOWIĄZKI:
w/g harmonogramu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier - Laborant

04 Sie 2021

BZK Group

dolnośląskie / Strzelin

Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku. Przyjmowanie i wydawanie nawozów, materiału siewnego, środków ochrony roślin. Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców. Pobieranie prób do badania. Prowadzenie dokumentacji...

Główny Księgowy / Główna Księgowa

04 Sie 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych współpracę z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi nadzór nad prawidłowością comiesięcznych rozliczeń podatkowych...

Magazynier

04 Sie 2021

Eurocash S.A.

dolnośląskie / Jawor

Na co dzień będziesz zajmować się: Właściwym uzupełnianiem towaru na półkach, Utrzymywaniem magazynu w czystości, Pracami magazynowymi, Rozładunkiem dostaw, Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym, Potrzebujemy od Ciebie:...