Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/22/0559
OBOWIĄZKI:

Pomoc w przygotowywaniu potraw, prace porządkowe na stanowisku pracy, pomoc w komunikacji z pozostałym personelem ukraińsko- rosyjsko języcznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Znajomość języka ukraińskiego oraz rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Jawor


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Serwisant

28 wrz 2022

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Nowa Ruda

Praca w wymiarze pełnego etatu, na miejscu w jednym z zakładów przemysłowych w Nowej Rudzie, w charakterze bieżącej obsługi technicznej: Utrzymanie instalacji i urządzeń w ruchu Dokumentowanie przeprowadzanych prac Nadzór nad pracą firm zewnętrznych....

Sprzedawca

28 wrz 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

Sprzedaż on-line, komunikacja z klientem, pakowanie towaru. Informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych towarów. Sprawna realizacja zamówień, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, przygotowanie oferty sprzedaży. Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień...

Pomoc kuchenna

28 wrz 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

czynności związane z przygotowywaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych, utrzymywanie czystości naczyń, narzędzi, pomieszczeń kuchennych i zaplecza gastronomicznego, obróbka artykułów spożywczych, inne prace zlecone przez dyrekcje szkoły....