Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/21/0885
OBOWIĄZKI:
w zawodzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: PREDYSPOZYCJE DO WYKONYWANIA PRACY NA TYM STANOWISKU


Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Logistyk / Magazynier

23 Paź 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki...

Mechanik utrzymania ruchu

23 Paź 2021

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej Usuwanie awarii Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem...

Kasjer-Sprzedawca

23 Paź 2021

Delikatesy Centrum

dolnośląskie / Środa Śląska

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Zmianowy czas pracy Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe; opieka medyczna; karty sportowe; program stypendialny dla dzieci pracowników Jesteś ciekawy/a,...