Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/20/1407
OBOWIĄZKI:
Praca na budowie według zapotrzebowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Sprzedawca - Pracownik Techniczny

24 Lis 2020

Abra S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Jeżeli: Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży Używasz komputera w...

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

24 Lis 2020

OPOLTRANS Spółka z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Umiejętność pracy w zespole,...

Handlowiec

24 Lis 2020

Wyzwania, które będziesz podejmować: Współpraca w branży, która jest Twoją pasją Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu motoryzacji Ta...