Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/22/0167
OBOWIĄZKI:
prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier (m/k)

25 Maj 2022

Trenkwalder

dolnośląskie / Środa Śląska

przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa), kompletowanie, wydawanie i wysyłka towarów z magazynu, obsługiwanie magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera), przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą na magazynie,...

Menadżer produktu

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

- przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku, - opracowanie i wykonania planów rozwoju produktu, - wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących, - rozwijanie i wdrażanie strategii produktu, - bazując na danych...

Kucharz

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

dolnośląskie / Jawor

Sporządzenie różnego rodzaju potraw oraz napojów i deserów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, maszyn oraz urządzeń. Dbanie o czystość. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak