Pomocnik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/5404
OBOWIĄZKI:
Pomoc w produkcji elementów budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych z gipsu i betonu, ręczne i mechaniczne wylewanie i formowanie płytek z betonu i gipsu. Liczba godzin pracy w miesiącu 160. Doświadczenie nie jest obowiązkowe.Umowa zlecenie: zatrudninie na minimum 3 lataPraca w godzinach 6:00-14:00, 18:00-02:00kontakt z pracodawcą: awias777777@gmail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, rzetelność i odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu