Pośrednik pracy

Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: 22/6/2022
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych pracodawców, cykliczne kontakty z pracodawcami w sprawach związanych z uczestnikami OHP, przedstawianie oferty OHP, zapoznanie pracodawców z możliwościami refundacyjnymi. Przedstawianie oferty praktycznej nauki zawodu. tworzenie i aktualizowanie bazy danych pracodawców. Indywidualne spotkania z uczestnikami HP. Prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej. Inne obowiązki zlecone przez dyrektora jednostki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Komunikatywność, otwartość, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność, operatywność w działaniu

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Wałbrzych