Prace produkcyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0654
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych czynności w ramach procesu produkcyjnego, prace przy obsłudze nieskomplikowanych maszyn i urządzeń linii produkcyjnych. Wykonywanie pracy na czas, osiąganie celów produkcyjnych i jakościowych. Przestrzeganie przepisów BHP. Dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonych narzędzi pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania/oczekiwania pracodawcy: poziom i kierunek - bez znaczenia; doświadczenie zawodowe - minimum 2 miesiące na podobnym stanowisku; umiejętności ; zdolności manualne, spostzregawczosć, dobra sprawność ruchowa.

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie