Prace techniczne na produkcjij

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności w ramach naprawy linii produkcyjnej oraz maszyn, wyrównywanie i naprawianie usterek na linii produkcyjnej, kontrola prawidłowego przebiegu linii produkcyjnej. Przestrzeganie przepisów BHP oraz dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonych narzędzi pracy, praca stojąca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

poziom i kierunek wykształcenia bez znaczenia; doświadczenie zawodowe mile widziane; dodatkowe umiejętności - zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra sprawność ruchowa -praca stojąca;

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie