Pracownik biura podróży

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/22/0404
OBOWIĄZKI:
wg. programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk / Automatyk

04 gru 2022

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych i urządzeń, Ustawianie, obsługa i podstawowy serwis urządzeń automatyki produkcyjnej, Diagnozowanie oraz naprawa bieżących usterek w obszarze automatyki przemysłowej oraz elektryki,...

Referent / Asystent / Specjalista ds. administracyjno-technicznych

04 gru 2022

Twój zakres obowiązków nadzór nad sprzętem komputerowym pomoc w biurze przy prostych awariach sprzętowych (IT) archiwizacja dokumentów działu Technicznego i HR oraz Administracyjnych nadzór nad flotą samochodów służbowych, telefonami służbowymi,...

Planistka / Planista produkcji / przygotowanie produkcji

04 gru 2022

Zadania: Przygotowywanie planów produkcyjnych i harmonogramów produkcji z zachowaniem kompletności oraz terminowości dostaw Monitorowanie stanu realizacji planów produkcyjnych Nadzór nad zgodnością produktu z zamówieniem pod kątem jakościowo/ilościowym...