Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0480
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Maszynista - oferta z kursem

29 wrz 2022

PKP CARGO S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Maszynista jest odpowiedzialny za prawidłową obsługę pojazdu trakcyjnego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami kolejowymi. Jeśli: ukończyłeś 18. rok życia posiadasz wykształcenie min. zasadnicze...

Operator produkcji

29 wrz 2022

ManpowerGroup

Zadania: Składanie części, podzespołów Stosowanie odpowiednich narzędzi i przyrządów zapewniających wymaganą jakość i dokładność montażu Przestrzeganie zakładowych standardów jakości Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne...

Sprzedawca

29 wrz 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Obsługa ekspresu, klienta, maszyn gastronomicznych, przygotowywanie napojów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe