Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/22/1076
OBOWIĄZKI:

pracownikk gospodarczy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Kelner

04 gru 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

serwowanie potraw i napojów, inkasowanie należności, rozliczanie wydanych potraw i napojów oraz dziennego utargu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Kucharz

04 gru 2022

obróbka wstępna surowców, przygotowywanie dań regionalnych, polskich i innych narodowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Mechanik lub Technik Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

04 gru 2022

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego udział w przeglądach okresowych diagnoza stanu maszyn analizowanie sprawności maszyn i urządzeń oraz ich naprawy Wymagania względem kandydatów:...