Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0618
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Kierowca kat. C

29 Lis 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Kierowanie pojazdami dostawczymi (poniżej i powyżej 3,5t) Dostarczanie towarów do naszych odbiorców Dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy Prawa jazdy kat. C, karty kierowcy Doświadczenia w kierowaniu pojazdami dostawczymi pow. 3,5t. Umiejętności...

Doradca ds. Kluczowych Klientów

29 Lis 2021

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Jeżeli: umiesz budować długofalowe relacje biznesowe z klientami; masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów; masz doświadczenie w negocjacjach; umiesz ustalać priorytety, efektywnie planować, organizować prace i jesteś terminowy; posiadasz...

Pracownik Sklepu

29 Lis 2021

Action Poland Sp. z o.o.

Twoja rola w naszej organizacji Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej. Twój zakres obowiązków odpowiadanie na...