Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/0591
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Pobieranie zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowanie i wysyłania zamówionych przez klienta towarów, odbierania produktów oraz kompleksowego rozwiązywania problemów.Umowa o pracę tymczasową.Godziny pracy:zmiana dzienna: 06:00-16:30 / 06:30-17:00.zmiana nocna: 18:00-4:30 / 18:30-05:00.Autobusy pracownicze:na stronie www.randstad.link/amazonbielany gdzie również jest uruchomiona wyszukiwarka przystankówKontakt z pracodawcą 22 454 44 44, rekrutacjawro@randstad.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: min. podstawowe, staż pracy: mile widziany na podobnym stanowisku,umiejętność obsługi skanera ręcznego

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu