Pracownik magazynowy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:
Miejsce pracy: Środa Śląska
Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Wykonywanie innych czynności magazynowych
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie
Od kandydatów oczekujemy:
  • Ważnych uprawnień na obsługę wózków widłowych (potwierdzonych egzaminem UDT)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielności w działaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki ZUS
  • Grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjlanych
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Rejestratorka medyczna

26 Paź 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

w/g harmonogramu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: biegła obsługa komputera

Mechanik pojazdów samochodowych

26 Paź 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

Naprawy bieżące autobusów, busów (naprawa podwozia, układu kierowniczego i ogumienia). Przyjmowanie pojazdów do naprawy, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych. Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów. Mycie oraz czyszczenie...

Szlifierz

26 Paź 2020

Ronal Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

ZADANIA: Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie „CNC" Specjalistyczne przygotowanie kół do lakierowania poprzez szlifowanie narzędziami pneumatycznymi (szlifierka oscylacyjna, paskówka, gąbka) TWÓJ PROFIL: Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym,...