Pracownik Magazynu – obsługa wózka widłowego

INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. W naszym zakładzie w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe m.in. dla Audi, BMW, Volvo, Skody, Opla, Hondy, Suzuki. Obecnie do zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jawor

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Przemieszczanie kontenerów za pomocą wózka widłowego.
  • Skanowanie kodów w trakcie przemieszczeń.
  • Prace porządkowe na magazynie.

Poszukujemy Kandydatów, którzy:

  • Posiadają uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego.
  • Posiadają już doświadczenia w pracy na magazynie lub chcieliby je zdobyć.
  • Są dyspozycyjni do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Doświadczony zespół współpracowników
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

IT Support Engineer

20 Maj 2022

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Operator wózka widłowego z UDT (m/k)

20 Maj 2022

Trenkwalder

dolnośląskie / Środa Śląska

przygotowanie dokumentów magazynowych, rozliczanie w systemie wydanych surowców na produkcję, współpraca z działem jakości w zakresie kontroli dostaw, kompletacja surowców zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, właściwe zabezpieczanie towaru, wydawanie...

Księgowa / Księgowy

20 Maj 2022

Schavemaker Poland Sp. z o. o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Księgowanie wyciągów bankowych rachunków krajowych i zagranicznych oraz kart przedpłaconych Planowanie, wprowadzanie, weryfikacja i wykonywanie płatności Przygotowywanie tygodniowych raportów płynności polskich podmiotów Grupy Schavemaker...