Pracownik obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/21/0391
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta w sklepie (stacja paliw).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych (instalacje mechaniczne - HVAC)

04 Sie 2021

Apleona HSG Sp. z o.o.

dolnośląskie / Jawor

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie, kierowanie i nadzorowanie projektów dot. instalacji HVAC; Weryfikacja projektów od wykonawców; Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac przy realizacji projektów;...

Specjalista ds. BIM (K/M)

04 Sie 2021

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. BIM będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu planowania fabryki w systematyzowaniu dokumentacji projektowej oraz powykonawczej; Weryfikacja dokumentacji powykonawczej wykonanej inwestycji ze stanem istniejącym...

Doradca Klienta Indywidualnego

04 Sie 2021

PKO Bank Polski S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Na co dzień w naszym zespole: masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług...