Pracownik porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/20/0491
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie powierzchni biurowych, od poniedziałku do piątku, w dowolnie wybranych 2 godzinach, między godziną 8:00 - 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Jawor


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Technik Utrzymania Ruchu

26 Lis 2020

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Dzierżoniów

OFERTA: Wynagrodzenie do 6200 zł brutto podstawy (uzależnione od doświadczenia) Umowa o pracę Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy,...

Pracownik Hali - Dział Przemysłowy

26 Lis 2020

Auchan Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych, Nowe...

Specjalista ds. Sprzedaży

26 Lis 2020

Spedimex Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

prowadzenie działań w zakresie sprzedaży usług transportowych realizacja zadań i planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową Spółki pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez Spółkę utrzymywanie i rozwój...