Pracownik produkcji technologie 3D

Ogłoszenie numer: 5368802, z dnia 2021-09-09

Domino Executive Search

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o. dla firmy produkcyjnej z branży / technologii SLS w związku z rozwojem działu produkcyjnego, do swojego zespołu w Bielanach Wrocławskich, prowadzi rekrutację na stanowisko:

  • pracownik produkcji
  • (jedna zmiana), 3 400 PLN Brutto

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych- dział 3D
  • przygotowanie materiału do produkcji
  • kontrola jakości
  • praca zgodna z zasadami BHP oraz instrukcjami produkcyjnymi

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej/ kontroli jakości
  • wysoki poziom zdolności manualnych
  • staranność w wykonywanych obowiązkach
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

  • oferta pracy dla osób chcących podjąć długoterminową współpracę
  • praca nie ma charakteru sezonowego/ pracy dodatkowej

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • jedna zmiana 6.00 - 14.00
  • transport pracowniczy
  • poniedziałek- piątek
  • ilość wolnych miejsc: 1
  • stałe zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • lokalizacja: Bielany Wrocławskie
  • praca w małym gronie pracowników
  • przyjazna i spokojna atmosfera pracy
  • wdrożenie we wszystkie obowiązki