Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/22/0226
OBOWIĄZKI:
PAKOWANIE, WIZUALNA KONTROLA JAKOŚCI WYROBU, DROBNE PRACE PRODUKCYJNE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Dzierżoniów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Drwal

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

wycinka drzew, konserwacja i dbanie o powierzony sprzęt Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność obsługi pilarki łańcuchowej

Kierowca - Sprzedawca kat. C

25 Maj 2022

Bakoma Sp. z o. o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem. Efektywne wprowadzanie nowych produktów. Wymagania: Miejsce zamieszkania w pobliżu...

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

25 Maj 2022

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Prace polegające na wykonywaniu prac budowlanyvh dot. sieci wodno kanalizacyjnych i wodociągowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak