Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7612
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej. Formowanie wyrobu gotowego na maszynach pakujących. Układanie zapakowanej produkcji na plateach. Kontrola pracy maszyn. Umowa o pracę tymczasową. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Dojazd we własnym zakresie. Przewidywany okres wykonywania pracy: 18 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: bez znaczenia,, staż pracy: min. miesiąc pracy w ww. zawodzie,dobry wzrok, zdolności manualne, sprawność fizyczna, szybkość w działaniu, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,mozliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała,brak alergii na kurz i drobne pyłki, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychdojazd we własnym zakresie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu