Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/6022
OBOWIĄZKI:
Manualne pakowanie wyrobów czekoladowych do paczek, kontrola jakości wizualna produktów czekoladowych. Przygotowywanie surowców do produkcji, przygotowanie wyrobów piekarniczych, obsługa maszyn cukierniczych i piekarniczych. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Umowa o pracę tymczasową. Przewidywany okres wykonywania pracy: 18 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, mile widziane podstawowe, staż pracy: min. miesiąc w ww. zawodzie,zdolności manualne, staranność, sumienność, szybkość działania, dobra koordynacja fizyczna, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny),możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała,dobry wzrokosoby karane, zwolnione dyscyplinarnie, pracujące wcześniej w Mondelez nie będą brane pod uwagę

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu