Pracownik produkcyjny automotive

Miejsce pracy: Wałbrzych

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm
produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl
- gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII - 800 060 070.

Agencja Pracy Tymczasowej AAS sp. Z o.o.( nr 24292) dla swojego klienta z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów do pracy związanej z produkcją elementów do branży samochodowej w Wałbrzychu. Ze względu na specyfikę pracy mile widziani mężczyźni.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 2850 wzbogacone o dodatek nocny, premię frekwencyjną i jakościową oraz kartę Sodexo
  • Weekendy płatne dodatkowo + 100% zarówno sb jak i ndz
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Płatne urlopy.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym

PREMIĘ NA START - podejmij zatrudnienie do 10 września a dostaniesz bonus powitalny - szczegóły na rozmowie rekrutacyjnej

Zakres obowiązków:
  • Montaż części samochodowych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
Wymagania:
  • Poważne podejście do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.