Pracownik wsparcia klienta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/7295
OBOWIĄZKI:
TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:Obszar I:- wykładanie towaru na półki,- dbanie o jakość i świeżość produktów,- doradztwo klientowi,Obszar II:- wykładanie towaru na półki,- dbanie o jakość i świeżość produktów,- doradztwo klientowi,- obsługa kasy fiskalnej. CO OD NAS DOSTAJESZ:- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak okresu próbnego),- elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa),- wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy, - 300 zł noworocznych bonów za pełną obecność w pracy od 01.12.2021 do 16.01.2022, - plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy, - 5% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka, - pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz), - grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),- szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi),- dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, - program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto, - akcjonariat pracowniczy, świadczenia stażowe i jubileuszowe, - rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej), - rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych), - pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR), - wolontariat w godzinach pracy. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 446 262.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY TO REALIZOWAĆ:- Gotowości do pracy w pełnym wymiarze etatu,- Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym / trzyzmianowym (do wyboru w zależności od sklepu!),- Pasji do produktu i obsługi klienta,- Otwartości na realizację różnorodnych zadań,- Umiejętności pracy w zespole oraz budowania przyjaznych relacji,- Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 390 - 3 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu