Przedstawiciel handlowy HVAC

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska | Numer ref.: PHA/051/MPY

Miejsce pracy: Środa Śląska i Wołów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premia roczna
  • Rozwojowe stanowisko pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport
  • Laptop + smartfon
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia handlowe
  • Możliwość korzystania z ZFŚS
  • Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane budowlane, instalacyjne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prezentacji produktów, nowych projektów handlowych
  • Sprawne zarządzanie czasem i kalendarzem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Budowanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Aktywne śledzenie inwestycji na obszarze działania oraz aktywne prowadzenie bazy inwestycyjnej
  • Realizacja polityki handlowej firmy opartej na sprzedaży B2B (wyłącznie instalator/ wykonawca) oraz asortymentowej firmy
  • Realizacja budżetu sprzedaży
  • Organizacja szkoleń dla klientów firmy oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę