Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/21/0107
OBOWIĄZKI:

sprzedaż produktów i usług, akcje promocyjne, reklama, współpraca z kontrahentami;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Strzelin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pracownik Hali - Dział Świeży

19 Cze 2021

Auchan Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań, Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych, Nowe...

Magazynier – operator wózka

19 Cze 2021

Spedimex Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie: załadunek oraz rozładunek towarów preparacja produktów na palety obsługa wózków widłowych oraz skanera czynności związane z utrzymaniem magazynu kontrola stanu technicznego...

Sprzedawca

19 Cze 2021

SMYK S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane