Referent do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/22/0183
OBOWIĄZKI:
obsługa programu kadrowo-płacowego, naliczanie wypłat, rozliczanie zestawień mieszkań pracowniczych, wyjaśnianie wszelkich niejasności w wypłatach pracownikom z Ukrainy, Gruzji, Białorusi w języku dla nich zrozumiałym, stała współpraca z działem legalizacji oraz działem rekrutacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość języka ukraińskiego , znajomość języka polskiego, obsługa komputera,

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej