Referent

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Dzierżoniowie
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Ogłoszenie o naborze Nr 69935

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa; obsługa komputera od 2 do 4 godzin dziennie;  praca związana z bezpośrednią obsługą klienta;  pozycja siedząca; prowadzenie obsługi kancelaryjnej i archiwalnej jednostki; prowadzenie obsługi kadrowej Inspektoratu wymaganej Kodeksem pracy i ustawy o służbie cywinej; prowadzenie gospodarki materiałowej i sprzętowej oraz odpowiednich ewidencji; rozliczanie inwentarza ruchomości PINB; prowadzenie ewidencji związanych z działalnością Inspektoratu i sporządzanie wymaganych sprawozdań GUS i innych organów; obsluga organizacyjno - biurowa w tym korespondencji niejawnej

praca na I piętrze budynku, brak windy, podjazd dla osób niepełnosprawnych, toaleta na piętrze

Zakres zadań

  • - prowadzi obsługę kancelaryjną i archiwalną jednostki
  • - prowadzi obsługę kancelaryjną Inspektoratu wymaganą Kodeksem pracy i ustawą o służbie cywilnej
  • - prowadzi gospodarkę materiałową i sprzętową oraz odpowiednią ewidencję, rozlicza inwentarz ruchomości PINB
  • - prowadzi ewidencje związane z działalnością Inspektoratu i sporządza wymagane sprawozdania do GUS i innych organów
  • - prowadzi obsługę organizacyjno - biurową, w tym korespondencji niejawnej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • ukończona szkoła średnia lub studia licencjackie
  • obywatelstwo polskie
  • korzystanie z praw publicznych
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie
  • umiejętność obsługi programów Word, Exel
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy, ustawy o służbie cywilnej, Kpa i przepisów dotyczących archiwów, dokumentów niejawnych, przepisów kancelaryjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, samodzielność, skrupulatność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
  • mile widziana dyspozycyjność
  • chęć i inicjatywa zdobywania wiedzy i nowych umiejętności