Referent

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Referent
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/2493
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie faktur VAT, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, składanie zamówień na artykuły biurowe, prowadzenie ewidencji pracy pracowników, tłumaczenie dokumentów wewnętrznych (instrukcji pracy) na język rosyjski/ukraińskiMiejsce pracy: ul. Relaksowa 33, 55-080 Kąty WrocławskieForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą: tel.: 696340760Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok dobra organizacja pracy znajomość obsługi komputera znajomosć języka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie znajomość języka ukraińskiego na poziomie c2 w mowie i piśmieznajomobsługa systemu Saldeo

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu