Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/24/0125
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości miasta oraz terenów miejskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca Klienta

29 kwi 2024

Adreams M. Smerda Sp.k.

dolnośląskie / Jawor

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

29 kwi 2024

dolnośląskie / Świdnica

Operator wsparcia produkcji (bez doświadczenia)

29 kwi 2024

AAS Recruitment Sp. z o .o.

dolnośląskie / Strzelin

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe, frekwencyjne, produkcyjne System zmianowy- Gwarantowany transport pracowniczy z: Oławy, Strzelina, Brzegu, Namysłowa Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę Kartę Multisport, PPK,...