Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/22/0175
OBOWIĄZKI:

w/z

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Dyrektor Finansowo - Administracyjny

20 Maj 2022

Optim Human Sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

Zakres zadań Zapewnienie zgodności zakładu produkcyjnego z przepisami prawa (prawo pracy, ochrona środowiska, prawo celne, podatkowe) środowiska tj: Zapewnienie zgodności dokumentacji transportowej w Polsce i w UE (WZ, PZ, CMR) Monitorowanie zgłoszeń celnych...

Operator wózka widłowego

20 Maj 2022

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferta: Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy Praca w niewielkim zespole 2 zmiany Wolne weekendy Nastawienie na długą współpracę Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup : dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU,...

Młodszy specjalista / Specjalista ds. bankowości korporacyjnej

19 Maj 2022

mBank S.A.

dolnośląskie / Wałbrzych

Chcesz rozwijać się w sprzedaży i poznać specyfikę współpracy z klientami korporacyjnymi mBanku? Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie Zajmiesz się: nawiązywaniem relacji z potencjalnymi klientami – małymi i średnimi przedsiębiorstwami, rozpoznawaniem...