Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Jawor

Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Samodzielny księgowy.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie raportów dotyczących wydatków,
  • Księgowanie faktur dostawców oraz klientów,
  • Przygotowywanie sprawozdań rocznych i miesięcznych,
  • Zarządzanie dłużnikami,
  • Współpraca przy tworzeniu list płac,
  • Wspieranie pracy działu HR (akta osobowe, rejestracja wypadków),
  • Pomoc w tworzeniu treningów dla pracowników.
Wymagania:
  • Około 5 lat doświadczenia w księgowości (doświadczenie w samodzielnej obsłudze księgowej firmy produkcyjnej),
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub księgowości,
  • Doświadczenie we wparciu działu HR i przy tworzeniu listy płac będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego albo angielskiego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”