Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Hofer-Medical jest międzynarodową firmą medyczną z główną  siedzibą w Austrii. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję i dystrybucję implantów dla ortopedii   i traumatologii. Oddział w Polsce założono w 2008 roku na Dolnym Śląsku.

Miejsce pracy: Nowa Ruda
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • Rejestrowanie faktur zakupu w systemie elektronicznym,
  • Bieżąca ewidencja kosztów i rozliczeń międzyokresowych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby zarządcze,
  • Monitorowanie terminów płatności i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Udział w procesie przygotowywania miesięcznych zestawień finansowych oraz sprawozdania rocznego,
  • Pomoc przy bieżących pracach administracyjnych,
  • Kontakt z austriacką firmą matką w sprawach księgowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, min. 3 lata,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwości ciągłego rozwoju oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.