Samodzielny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:
- kompleksowe prowadzenie klientów na podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej- weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym- prowadzenie ksiąg rachunkowych (w późniejszym okresie) - przygotowanie deklaracji PIT, VAT - kontakt z odpowiednimi instytucjami. Miejsce pracy: ul. Tęczowa 1, 55-080 Kąty WrocławskieForma umowy: umowa o pracę na okres probny tj: 2 miesiące, potem umowa o pracę na czas okreslony. praca na jedną zmianę w godzinach od 8- 16 Kontakt kandydatów z pracodawcą: 605057071Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Comarch Optima
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa podatkowego

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe 2 letni staż pracy prawo jazdy kat. B znajomosć przepisów podatkowych atutem będzie znajomość programu Rewizor nexo Pro- dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wyniki swojej pracy- umiejętność organizacji pracy

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu