Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Sekretarka
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/21/0027
OBOWIĄZKI:
Wg programu stażu
Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Magazynier w Magazynie Technicznym

10 Lut 2021

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

dolnośląskie / Środa Śląska

przyjmowanie i rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych kontrola i rozładunek dostaw towarów wydawanie towarów na poszczególne działy kontrola stanów magazynowych obsługa przyjęć i wydań magazynowych sprawdzanie i rejestracja zgodności...

Młodszy inspektor nadzoru budowlanego

10 Lut 2021

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu oraz praca w terenie (powiat Strzeliński), bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z petentem, praca w zmiennych warunkach - praca pod presją czasu o szerokim zakresie zadań i odpowiedzialności, okresowo praca przy...

Pracownik agencji pracy tymczasowej

09 Lut 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Rekrutacja i koordynowanie pracowników, nawiązywanie kontaktów i współpraca z agencjami na terenie Ukrainy i Rosji, Prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 -...