Serwisant

Serwisant
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy SPIE Deutschland & Zentraleuropa działającej w Niemczech, Polsce, Austrii, Republice Czeskiej, Słowacji i Węgrzech. Grupa zatrudnia ponad 17.000 pracowników (z czego ok. 240 osób w STANGL Technik Polska) a w roku 2021 osiągnęła obrót ok. 2,4 mld €. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w trzech (w Świdnicy, Warszawie i Poznaniu) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółka STANGL Technik Polska zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Praca w wymiarze pełnego etatu, na miejscu w jednym z zakładów przemysłowych w Nowej Rudzie, w charakterze bieżącej obsługi technicznej:
  • Utrzymanie instalacji i urządzeń w ruchu
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac
  • Nadzór nad pracą firm zewnętrznych.
Nasze wymagania
  • Ważne świadectwo kwalifikacyjne SEP E1 i E3 (mile widziane także E2)
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek instalacje wewnętrzne lub elektryczne)
  • Znajomość budowy, działania oraz utrzymania w ruchu instalacji i urządzeń grzewczo-klimatyzacyjnych, sanitarnych i elektrycznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kwalifikacji - stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie Umowy o Pracę
  • Transport do pracy poza miejsce zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie do programu sportowego Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez Pracodawcę

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca Techniczno-Handlowy

07 gru 2022

Kuhn Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Pozyskiwanie nowych Klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe. Sprzedaż i wynajem maszyn Przygotowywanie ofert sprzedaży na podstawie zamówienia klienta, Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych...

Inżynier ds. Infrastruktury

07 gru 2022

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska pracy: Planowanie przeglądów budynków instalacji obiektów. Planowanie remontów obiektów. Prowadzenie KOB. Dokumentacja obiektów budowlanych. Nadzór nad obiektami, instalacjami elektrycznymi, bytowymi, HVAC. Nadzór nad dokumentacją. Nadzór...

Technik Farmacji

07 gru 2022

Ziko Apteka Sp. z o.o.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Oczekiwania: Wykształcenie farmaceutyczne Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Odpowiedzialność i zaangażowanie w...