Serwisant telefonów komórkowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/7129
OBOWIĄZKI:
Testowanie telefonów. Czyszczenie telefonów. Ocena jakości. Praca w godz. 8:00-16:30. Zatrudnienie na umowę zlecenie, około 170 h w m-cuKontakt z pracodawcą: hr@cinno.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Serwisant sprzętu komputerowego
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia, ogólne pojęcie o telefonach komórkowych, cirepliwość, podstawowa znajomość jęz. angielskiego

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu