Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Główne obowiązki:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Oczekiwania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca Klienta

02 maj 2024

Adreams M. Smerda Sp.k.

dolnośląskie / Świebodzice

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

02 maj 2024

OPOLTRANS Spółka z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów...

Magister Farmacji

02 maj 2024

Ziko Apteka Sp. z o.o.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Odpowiedzialność i...