Shift supervisor

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/6804
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zmiany, zarządzanie pracą teamu: on-site administratorzy, UA koordynatorzy, Stały kontakt z KL (WFS), prowadzenie ewidencji czasu pracy w MyTime, Udział w spotkaniach POP (ADAPT), Stand-up, flow, on-site meeting, Kontrolowanie prawidłowego przebiegu dokumentów między biurem a stanowiskami w magazynie, Raportowanie do RDST i KL dzienne, tygodniowe, miesięcznie, Daily, listy transportowe itp.Rekrutacja wewnętrzna nowych członków zespołu: on-site administrator, UA koordynator,Udział w investigation (incydenty z kradzieżami, narkotykami lub innymi sytuacjami łamiącymi zasady regulaminów), Nadawanie dostępów i assetów do systemów Amazon, Obsługa praconików magazynowych przy biurku agencji, Monitorowanie procedury wypadków i innych incydnetów przy współpracy z Amazon. Praca w godz.: 6:00-16:30, 17:30-4:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: minimum 2 lata doświadczenia w pracach biurowych na terenie dużych (zatrudniających ponad 500 osób) albo średnich (zatrudniających powyżej 200 osób) magazynach,umiejętności: obsługa pakietu Office (w tym Excel w stopniu zaawansowanym),umiejętności analityczne, znajomość systemów: MyTime, saleforce, prawo jazdy kat. B,biegła znajomość języka ukraińskiego, języka rosyjskiego, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu