Ślusarz – Pracownik Narzędziowni

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • chęć rozwoju zawodowego w zawodzie ślusarza
  • zrozumienie problemów technicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
  • obsługa manualnych maszyn ślusarskich
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy (wdrażanie nowych form/przyrządów)
  • dbałość o właściwy stan techniczny i prawidłową eksploatację urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia w ramach ZFŚS
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy