Ślusarz – Pracownik Narzędziowni

Capricorn S.A. specjalizuje się w produkcji komponentów instalacji wodnych oraz grzewczych. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i stale rozwijajmy nasz park technologiczny. Aktualnie zatrudniamy ponad 400 osób oraz posiadamy 4 zakłady produkcyjne, zlokalizowane na terenie Świebodzic. Od października 2021 roku Capricorn SA jest częścią Grupy Uponor.

Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Świebodzice
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 2-u zmianowym
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac ślusarskich na wydziale narzędziowym
  • obsługa manualnych maszyn ślusarskich
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy (wdrażanie nowych form/przyrządów)
  • dbałość o właściwy stan techniczny i prawidłową eksploatację urządzeń produkcyjnych
Oferujemy:
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój zawodowy oraz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy i owocowe wtorki :-)
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia z ZFŚS (m.in. świadczenia świąteczne, Dzień dziecka, Mikołajki)