Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Sortowacz
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/20/0517
OBOWIĄZKI:

Pobieranie pojemników z częściami samochodowymi, sortowanie i kontrola wzrokowa pobranych części, umieszczanie pobranych części w wózkach autonomicznych wegług podanego wzoru, kontrola poprawności cześci samochodowych; odkurzanie pustych wózków i czyszczenie części samochodowych; segregacja pojemników po częściach samochodowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe- warunek konieczny, zawodowe- mile widziane, dobra sprawność i kondycja fizyczna, mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku, gotowość do pracy zmianowej.

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze